Rusza Świąteczny Kiermasz Fotografii w Warszawie

Znudziło Ci się stare zdjęcie na ścianie kupione razem z meblami? Szukasz oryginalnego prezentu na święta? A może po prostu chcesz poznać fotografów i wyrwać się z cwału po galerii handlowej? Zapraszamy na Świąteczny Kiermasz Fotografii!

© Karina Krystosiak

Prace ponad trzydziestu fotografów, zajmujących się najróżniejszą tematyką będzie można nabyć w najbliższy weekend w siedzibie Związku Polskich Artystów Fotografików. Ceny prac zaczynają się od kilkudziesięciu złotych. Na zdjęciach akty, przyroda, martwa natura, reportaż. Krótko mówiąc — pełne spektrum tematów, form i technik w wykonaniu uznanych fotografów! Dodatkowo do nabycia będą autorskie albumy i książki fotograficzne min. wydawnictwa DOC Photo Magazine, Macieja Nabrdalika, Maksymiliana Rigamontiego. Czego możemy się spodziewać?

Możemy się spodziewać dużo zdjęć — przede wszystkim dużej dawki fotografii z praktycznie każdej tematyki. Spodziewamy się, że do nabycia będzie kilkaset unikalnych prac, nie tylko w limitowanych seriach, lecz również autorskich wydruków dostępnych dla nawet niezbyt zamożnej kieszeni. Będą prace w dużych formatach jak i w niewielkich. Oprawione w ramach, w passpartou lub same wydruki. Poza tym będzie możliwość spotkania, poznania i porozmawiania z wieloma fotografami.

Organizatorzy

Organizatorzy zdradzili nam, że chęć wystawienia i sprzedaży prac zadeklarowało ponad trzydziestu fotografów.

Organizujemy ją po raz pierwszy, ale chcemy by takie kiermasze odbywały się częściej. Kiermasz to dla nas możliwość popularyzacji fotografii w tradycyjnej formie. Zdjęcie to nie plik na komputerze a żywa odbitka, wydruk. Obraz, na który chcemy patrzeć bo nam się podoba! Dlatego zachęcamy do odwiedzenia, obejrzenia a jak się jakieś zdjęcie spodoba, to i kupienia!

Organizatorzy

Świąteczny Kiermasz Fotografii to jednak nie tylko odbitki i handel. Będzie to także świetna okazja na wzajemne poznanie i porozmawianie z fotografami. Oprócz tego, poza odbitkami będzie można także kupić książki i albumy fotograficzne. Zapraszamy!

Świąteczny Kiermasz Fotografii

  • Gdzie: Związek Polskich Artystów Fotografików pl. Zamkowy 8 (obok Pałacu Ślubów)
  • Kiedy: 16–17 grudnia 2017 r. (sobota-niedziela) w godzinach 11–17
  • Więcej informacji: Facebook

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Udostępniłeś dziś zdjęcie na Facebooku? Portal dziękuje za ogrom danych Rusza BEiKS RoadShow 2014 – cykl pokazów najnowszego sprzętu foto i wideo Zdjęcia Marilyn Monroe za 6 mln zł zobaczy we Wrocławiu 300 osób. Na razie Mundial 2018: Zdjęcia z meczu Polska - Senegal Czy w DxO OpticsPro 11 są najlepsze algorytmy odszumiania na rynku? Wybieramy aparat cyfrowy – na co zwrócić uwagę przy jego wyborze? Maciej Moskwa wygrał konkurs BZ WBK Press Foto 2014 Polak nagrodzony prestiżowym stypendium im. Iana Parry'ego Adobe CS 6 w sprzedaży, Creative Cloud lada moment Filmulator – open-source'owy edytor RAW opartym na wywoływaniu odbitek Wakacyjny poradnik w najnowszym wydaniu Digital Camera Polska Relacja na żywo z targów Photokina 2014 na Fotoblogia.pl

Popularne w tym tygodniu:

Awantura z księciem Williamem. Przyszły król Anglii naskoczył na fotografa Fotograf kontra Google. Gigant stanie przed sądem?